Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /var/www/victoriafito/victoriafito.com.ua/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /var/www/victoriafito/victoriafito.com.ua/includes/menu.inc).

Фітолінчі, 40 капсул

Fito

Гармонізує діяльність всіх систем організму, відновлює імунітет, радіопротектор, адаптоген, нормалізує рівень артеріального тиску, має протипухлинну і цукрознижуючу дію.

Про чудодійні властивості гриба Лінь Чі (рейши) або Ganoderma lucidum (лат.) Знали на сході з незапам'ятних часів. Більше 2000 років тому в «Священній книзі про чудодійні лікарські рослини» (Китай) гриб Лінь Чі названий «кращим серед 365 найбільш цінних лікарських рослин Сходу», що перевершує за цінністю женьшень. Філософ 1 ст.н.е. Ванг Чанг оспівав його як рослина, що підвищує духовні можливості і виліковує тілесні недуги.

Американський вчений 20-го століття, відомий знавець східної фітотерапії Террі Віллард, називає даний гриб «рослиною духовної потенції і подиву медиків». В Японії Лінь Чі включено до офіційного списку протипухлинних препаратів.

У природі існує 6 різновидів гриба Лінь Чі, з яких найбільшу цінність і терапевтичну активність має червоний гриб Лінь Чі, який тут вирощували у В'єтнамі, що входить до складу даного фітопрепарату.

Основна діюча речовина - гриб Лінь Чі або ганодерма. Сухий гриб Лінь Чі містить 2,54% полісахаридів, 5% ліпідів, 17,11% білків і 62,63% клітковини, є 0,3% сапонінів, 1,15% стероїдів, а також велика кількість мікроелементів. Лікувальні ефекти ганодерми пов'язані з наявністю полісахаридів, що надають протипухлинну активність. Доведено ефективність профілактики і лікування онкологічних захворювань з використанням препаратів ганодерми.

Крім того, гриб Лінь Чі відновлює порушений імунітет, знижує підвищений артеріальний тиск, зміцнює серцевий м'яз і печінку, захищає від тромбозів, служить пасткою вільних радикалів і запобігає розвитку атеросклерозу, підвищує здатність тканин організму засвоювати кисень і захищає від іонізуючої радіації, допомагає хворим на цукровий діабет , має протиалергічну дію, покращує роботу залоз внутрішньої секреції, має заспокійливу дію.

Ступінь відновлення пошкодженої імунної системи, в тому числі при захворюванні СНІД та протипухлинна активність залежать від тривалості лікування з використанням Лінь Чі.

Використання Лінь Чі в клініці серцево-судинних захворювань пов'язано зі здатністю тритерпенових ганодеровой кислоти знижувати у людей групи ризику рівень речовин, що сприяють утворенню надмірного холестерину в крові, при цьому даний ефект тим значніше, чим вище рівень гіперхолестеринемії. Екстракти цієї рослини покращують скоротливість міокарда при зменшенні потреби в кисні.

Лінь Чі заспокійливо впливає на центральну нервову систему, знижує стреси, має гіпотензивний і адаптогенний ефекти.

Лінь Чі проявляє гепатопротекторні властивості, сприяючи регенерації клітин печінки і запобігаючи їх некроз.

Рослина впливає на систему згортання крові, пригнічуючи агрегацію тромбоцитів, що пов'язано з наявністю великої кількості аденозину в плодовому тілі. З аденозином пов'язують також і болезаспокійливу дію гриба. Лінь Чі використовується як допоміжний антидіабетичний засіб; він посилює і подовжує дію інсуліну.

Дягель китайський має загальнозміцнюючу і тонізуючу дію, стимулює роботу серця, легенів, селезінки, печінки і нирок, має помірну гіпотензивну дію, поліпшує склад крові і підсилює її циркуляцію в організмі.

Склад: гриб Лінь Чі (Ganoderma lucidum), корені Ангеліки китайської (radices Angelicae sinensis), допоміжна речовина (стеарат магнію).

У традиційній східній медицині класична рецептура ФІТОЛІНЧІ використовується:

 • для підвищення працездатності, зміцнення імунітету, покращення інтелектуальної активності;
 • в якості додаткового засобу в комплексі заходів з відновлення серцево-судинної системи (сприяє нормалізації артеріального тиску, зниженню рівня холестерину, перешкоді тромбоутворення);
 • для стабілізації функцій нервової системи і гармонізації сну;
 • для підтримки і захисту печінки, жовчного міхура, підшлункової залози; сприяє поліпшенню функцій гепатоцитів, рекомендований в реабілітаційному періоді після перенесених гепатитів, холециститів, панкреатиту;
 • в якості препарату з антиалергічним ефектом, у тому числі при хронічних бронхітах з астматичним компонентом, харчовій алергії;
 • для профілактики виникнення новоутворень і за наявності дії підвищених доз іонізуючого випромінювання;
 • при регулярному тривалому застосуванні омолоджує і покращує тургор шкіри, уповільнює процес старіння і подовжує життя.
 • як тонізуючий і стимулюючий засіб – при виснажливих застудних захворюваннях, після важких травм, оперативних втручань;
 • маючи адаптогенні властивості препарат рекомендується застосовувати людям, що мешкають в екологічно несприятливих зонах.

Рекомендовано приймати як доповнення до будь-якої терапіїї.

Спосіб застосування: по 1-2 капсули 2-3 рази на добу. Курс приймання: 30 днів. При необхідності курс можна повторювати 3-4 рази на рік.

Протипоказання: не рекомендовано приймати при індивідуальній чутливості до компонентів продукту. З обережністю і за рекомендацією лікаря приймати дітям, вагітним жінкам і жінкам в період лактації.

Побічна дія: особиста інтолерантність.

Виробник: фармацевтична фабрика FITO PHARMA, В'єтнам.

Сертифікація: GMP (Good Manufacturing Practice).

Продукт виготовлений за традиційною рецептурою з власною екстракцією біологічно активних речовин з лікарських рослин в умовах загальносвітового стандарту якості, що пред'являється до виробництва фармацевтичної продукції GMP (Належна виробнича практика). Це гарантує стабільну ефективність, високу якість та безпеку.

Добавка дієтична. Не є лікарським засобом. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

ФІТОЛІНЧІ - ДЖЕРЕЛО МОЛОДОСТІ, ЗДОРОВ'Я ТА ДОВГОЛІТТЯ

Клінічні дослідження: