АКЦІЇ

Акції діють у прайс-листі оптової компанії Вента до 31.10.2019.


Акція на Фітолітон

3 упаковки капсул Фітолітон за ціною двох.

Фітолітон сприяє розчиненню і виведенню каменів. Корисно для профілактики сечового діатезу, холециститу, сечокам'яної, жовчнокам'яної хвороб, циститу, пієлонефриту.


-10% на капсули Куркума

Детокс. Підтримує функції печінки, очищає від токсинів, знижує рівень холестерину, покращує стан шкіри, має протизапальну та антиоксидантну дію.


-5% на Бебі Віт

Знижка 5% на рослинний екстракт Бебі Віт.

Корисно для дітей як оздоровчий засіб: зміцнює імунітет, підвищує апетит, покращує сон, служить профілактикою глистової інвазії, сприяє нормальному фізичному і розумовому розвитку.


Акція на Реуматон-f

3 упаковки капсул Реуматон-f за ціною двох.

Має болезаспокійливу і загальнозміцнюючу дію при ревматизмі, артриті, невралгії, радикуліті, подагрі. До складу входить м'ясо білої змії.


Акція на Офтальмовіт-f

3 упаковки капсул Офтальмовіт-f за ціною двох.

Формула для очей. Підтримує зір при зорових навантаженнях, усуває відчуття сухості в очах, покращує кровообіг в сітківці, корисно при ретинопатії.


Акція на Фітолінчі

3 упаковки капсул Фітолінчі за ціною двох.

Гармонізує діяльність всіх систем організму, відновлює імунітет, радіопротектор, адаптоген, нормалізує рівень артеріального тиску, має протипухлинну та цукрознижуючу дію.


Акція на Фітогра-f

3 упаковки капсул Фітогра-f за ціною двох.

Потентотонік. Підвищує сексуальну, фізичну та інтелектуальну активність. Корисно для профілактики сечостатевих захворювань, статевих дисфункцій.Замовити та отримати додаткову інформацію:
Ірина
+38 (067) 324 84 64
+38 (044) 502 60 33
sales@victoriafito.com