Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /var/www/victoriafito/victoriafito.com.ua/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /var/www/victoriafito/victoriafito.com.ua/includes/menu.inc).

Фітоцеребралізін-f, 40 капсул

Fito

Підсилює мозковий кровообіг, покращує пам'ять, слух, зір, знімає головний біль і запаморочення, служить профілактикою інсульту та інфаркту.

Лікарські рослини зі складу ФІТОЦЕРЕБРАЛІЗІН - f здавна служили здоров'ю людей. Так, Гінкго білоба використовують в Китаї в їжу вже п'яте тисячоліття.

Гінкго з'явилося на Землі близько 280 млн років тому і це - єдина рослина однойменного сімейства, яке вижило після льодовикового періоду, в зв'язку з чим, його іноді називають «живим викопним».

Перші згадки про лікувальну дію листя Гінкго містилися в древніх рецептах традиційної китайської медицини, опублікованих за 2800 років до нашої ери. За 300 років до Різдва Христового люди на Сході оцінили унікальні властивості Гінкго білоба запобігати передчасному старінню. На Заході вчені вивчили дію Гінкго повною мірою порівняно недавно і встановили лікувально-профілактичні властивості рослини: має антиоксидантну дію, зміцнює кровоносні судини, поліпшує кровообіг.

ФІТОЦЕРЕБРАЛІЗІН-f підвищує функціональну активність центральної нервової системи, сприяє активізації роботи кори головного мозку, відновленню порушеного кровопостачання, поліпшенню пам'яті і ясності мислення.

Склад: екстракт Гінкго білоба (Ginkgo biloba extractum), екстракт Багатозонтичнику (Polysciacis extractum), допоміжна речовина (стеарат магнію).

Активні речовини Гінкго білоба надають спазмолітичну та судинорозширювальну дію, зменшують проникність капілярів, нормалізують їх тонус. Гінкго знижує в'язкість крові і тим самим покращує її реологічні властивості, є ефективним засобом профілактики тромбофлебіту і реабілітації наслідків коронарних тромбозів, ішемічних інсультів та інших судинних захворювань. Гінкго білоба підвищує еластичність і міцність стінок кровоносних судин і капілярів, запобігає їх крихкості, регулює циркуляцію крові і ступінь її насичення киснем, покращує пам'ять, підвищує здатність до навчання і концентрацію уваги. Гінкго білоба ефективний при зниженні швидкості мислення, при підвищених розумових навантаженнях, сприяє відновленню погіршених (в тому числі в результаті вікових змін) слуху, зору, мовних функцій.

Багатозонтичник виявляє стимулюючу дію, а також виступає як допоміжний компонент, що підсилює і подовжує дію Гінкго .

У традиційній східній медицині класична рецептура ФІТОЦЕРЕБРАЛІЗІН - f використовується:

 • для посилення мозкового та периферичного кровообігу, поліпшення пам'яті, слуху та зору;
 • для відновлення еластичності судин головного мозку при атеросклерозі;
 • для зняття головного болю, запаморочення, вестибулярних порушень (шум у вухах);
 • в якості тоніка для підвищення розумової працездатності, концентрації уваги і ясності мислення;
 • для профілактики інфарктів і інсультів.

Спосіб застосування: по 1-2 капсули 2-3 рази на добу. Курс приймання: 30 днів. При необхідності курс можна повторювати 3-4 рази на рік.

Протипоказання: не рекомендовано приймати дітям, вагітним жінкам, жінкам в період лактації, а також при індивідуальній чутливості до компонентів продукту.

Рекомендується поєднувати з:

 • капсулами ОФТАЛЬМОВІТ і фіточаями СОФОРА, ХРИЗАНТЕМА для відновлення еластичності і проникності судин;
 • екстрактом, капсулами або фіточаєм ФІТОЛІНЧІ для поліпшення постачання тканин киснем;
 • капсулами ФІТОГРА або екстрактом ГІНСЕГОЛД при підвищених розумових навантаженнях;
 • фіточаєм СЕВОНЕ, капсулами ФІТОРЕЛАКС або екстрактом НГУ ЗЯ БІ в період нервового напруження.

Виробник: фармацевтична фабрика FITO PHARMA, В'єтнам.

Сертифікація: GMP (Good Manufacturing Practice).

Продукт виготовлений за традиційною рецептурою з власною екстракцією біологічно активних речовин з лікарських рослин в умовах загальносвітового стандарту якості, що пред'являється до виробництва фармацевтичної продукції GMP (Належна виробнича практика). Це гарантує стабільну ефективність, високу якість та безпеку.

Добавка дієтична. Не є лікарським засобом. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

ФІТОЦЕРЕБРАЛІЗІН-f – ЯСНІСТЬ РОЗУМУ ТА ШВИДКІСТЬ МИСЛЕННЯ

Клінічні дослідження: