Зубна паста з каєпутом, базиліком та органічним алое, 75 мл

Natur Boutique
219.00грн.

Зубна паста з оліями кайєпуту, базиліку та камфори ефективно доглядає за порожниною рота. Містить натуральні інгредієнти, що освіжають, зміцнюють ясна і дбають про антибактеріальний захист.

Ефірні олії каєпуту, базиліку та камфори мають приємний лікарський аромат, володіють бактерицидною, протизапальною дією.

Алое вера заспокоює, захищає та живить ясна.

Регулярне використання зубної пасти Natur Boutique сприяє здоров’ю ротової порожнини, попередженню виникнення нальоту і карієсу.

Зубна паста складається на 40% з гелю органічного алое вера, 100% з інгредієнтів натурального походження та не містить триклозану, фтору, штучних підсолоджувачів, ароматизаторів, барвників, продуктів нафтохімії, а також таких шкідливих інгредієнтів як: натрій лаурет сульфат (sodium laureth sulfate), парабени (methyl-,ethyl-, propylparaben), пропілен гліколь (propylene glycol).

Інструкція з використання: невелику кількість зубної пасти нанести на суху зубну щітку і очистити зуби. Прополоскати рот теплою водою. Використовувати не менше двох разів на день.

Особливість застосування: паста густа - якщо складно видавлювати, відкрутіть кришку.

Склад: гель з органічного алое вера (40%); вода; кальцію карбонат (крейда); гліцерин (рослинний); каолін (біла глина); діоксид кремнію; метил кокоїл таурат натрію (м’який очищувач, з кокосу), сорбіт (підсолоджувач натуральний); гуарова камідь, ксиліт (підсолоджувач натуральний); ефірна олія базиліку; ефірна олія каєпуту; ефірна олія камфори.

Виробник: фармацевтична фабрика FITO PHARMA Co., В’єтнам.