Error message

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /var/www/victoriafito/victoriafito.com.ua/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /var/www/victoriafito/victoriafito.com.ua/includes/menu.inc).

Реуматон - f, 40 капсул

Fito

Має болезаспокійливу і загальнозміцнюючу дію при ревматизмі, артриті, невралгії, радикуліті, подагрі. До складу входить м'ясо білої змії.

Рецептура РЕУМАТОН-f створена на основі теорії «п'яти елементів», «інь-ян». Століттями накопичуючи досвід лікування, лікарські компоненти з'єднані глибоким логічним зв'язком для взаємного примноження цілющої дії. Одні рослини покликані тонізувати меридіан нирки, другі - селезінки, інші виводять з організму токсини, охолоджуючи і підживлюючи.

РЕУМАТОН-f корисний в терапії суглобового ревматизму, артриту та інших суглобових патологій. Може застосовуватися протягом необмеженого часу, не володіє кумулятивними властивостями.

Склад: трава Сигезбекії (herba Siegesbeckiae), Морська біла змія (Lapemis Hardwickii), кореневище Хохлатки (rhizomata Corydalis), кореневище Гомаломени (rhizomata Homalomenae), допоміжна речовина (стеарат магнію).

У східній медицині велике значення надається лікарським засобам, виготовленим з органів і тканин змії. Східні лікарі стверджують, що «у змії людина використовує все, окрім шипіння». М'ясо морської білої змії використовується у в'єтнамській медицині вже понад тисячу років і як лікарська сировина ввійшло в фармакопею В'єтнаму. Крім того, м'ясо змії жителі прибережних районів В'єтнаму традиційно використовують в їжу як високопоживний продукт для ослаблених важкою фізичною працею або хворобою людей. Амінокислотний, фосфоліпідний і флавоноїдний комплекс м'яса змії, має протизапальну, знеболюючу, загальнозміцнюючу дію, сприяє швидкій регенерації пошкоджених тканин. Крім того, містить 16 незамінних амінокислот, велику кількість кальцію і магнію.

Сигезбекія і Гомаломена мають виражену протизапальну і анальгетичну дію, сприяють загоєнню запалених суглобів і областей хребта і наданню їм рухливості та функціональної працездатності.

Хохлатка має заспокійливу дію, рекомендується при підвищенні м'язового тонусу.

У традиційній східній медицині класична рецептура РЕУМАТОН-f рекомендується:

  • у комплексі лікувальних заходів для підвищення ефективності терапії суглобового ревматизму, артриту з деградацією суглобів, невралгії, радикуліту, подагри та відкладення солей.

Спосіб застосування: по 1-2 капсули 2-3 рази на добу. Курс приймання: 30 днів. При необхідності курс можна повторювати 3-4 рази на рік.

Протипоказання: не рекомендовано приймати при індивідуальній чутливості до компонентів продукту. З обережністю і за рекомендацією лікаря приймати дітям, вагітним жінкам і жінкам в період лактації.

Рекомендовано поєднувати з:

  • бальзамами СЛОН ЗЕЛЕНИЙ, СЛОН ЧЕРВОНИЙ або СЛОН СПРЕЙ для швидкого зняття симптомів;
  • капсулами АРТРАЛГІН, ІМБИР при ревматизмі, артритах, артрозах;
  • екстрактом НГУ ЗЯ БІ при радикуліті.

Виробник: фармацевтична фабрика FITO PHARMA, В'єтнам.

Сертифікація: GMP (Good Manufacturing Practice).

Продукт виготовлений за традиційною рецептурою з власною екстракцією біологічно активних речовин з лікарських рослин в умовах загальносвітового стандарту якості, що пред'являється до виробництва фармацевтичної продукції GMP (Належна виробнича практика). Це гарантує стабільну ефективність, високу якість та безпеку.

Добавка дієтична. Не є лікарським засобом. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

РЕУМАТОН-f- ГНУЧКІСТЬ ТА ЗДОРОВ’Я СУГЛОБІВ