Error message

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /var/www/victoriafito/victoriafito.com.ua/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /var/www/victoriafito/victoriafito.com.ua/includes/menu.inc).

Офтальмовіт - f, 40 капсул

Fito

Формула для очей. Підтримує зір при зорових навантаженнях, усуває відчуття сухості в очах, покращує кровообіг в сітківці, корисно при ретинопатії.

Формула ОФТАЛЬМОВІТ-F створена на основі старовинного рецепту, записаного в книзі «Бесіди з палацовим лікарем імператора». Цей рецепт, як і інші традиційні прописи східної медицини, заснований на теорії п'яти елементів, інь-ян. Згідно з ученням медицини Сходу, в очах людини, як в дзеркалі, відбивається його здоров'я, але більш за все очі відображають стан двох меридіанів - печінки і нирок. Століттями накопичуючи досвід лікування, рослинні лікарські компоненти з'єднані глибокої зв'язком для взаємного примноження цілющої дії. Одні рослини покликані тонізувати меридіан печінки, інші - нирок і крові, інші виводять з організму токсини.

ОФТАЛЬМОВІТ-F використовується для підвищення гостроти і профілактики погіршення зору, попереджає розвиток захворювань очей. Вживання ОФТАЛЬМОВІТ-F покращує гемодинаміку очей, усуває відчуття сухості і «піску» в очах.

ОФТАЛЬМОВІТ-F корисний тим, у кого слабкий зір, літнім людям і дітям. Також, ОФТАЛЬМОВІТ-F рекомендується для людей таких професій, де потрібна гострота зору і постійна напруга очей.

Склад: корені Реманії (radices Rehmanniae), кореневище Діоскореї східної (rhizoma Dioscoreae persimilis), плоди Кизилу азіатського (fructus Corni), гриб Порія (Poria), кореневище Алісми (rhizoma Alismatis), кора Піонового дерева (cortex Moutan), квітки Хризантеми індійської (flos Chrysanthemi indici), плоди Годжі (frustus Lycii), допоміжна речовина (стеарат магнію).

Алісма має гіпотензивну, протисклеротичну, гіпохолестеринемічну, протизапальну дію, нормалізує рівень цукру в крові, що важливо для судин очей.

Біологічно активні речовини Годжі мають антиоксидантні та імунозміцнюючі властивості, покращують кровообіг, зміцнюють судини, чинять благотворний вплив на очі, печінку, нирки.

Діоскорея застосовується при лікуванні атеросклеротичної центральної хоріоретинопатії, покращує гемодинаміку очей, підвищує зорові функції очей.

Комплекс біологічно активних речовин Хризантеми і Діоскореї має протизапальну, судиннозміцнюючу дію.

Кизил і Реманія сприяють зниженню внутрішньочерепного тиску.

До складу композиції включені також гриб Порія і Кизил азіатський, що володіють гепатопротекторними властивостями, так як, з точки зору Східної медицини, тільки при здоровій печінці очі будуть ясними.

У традиційній східній медицині класична рецептура ОФТАЛЬМОВІТ-F використовується:

  • для відновлення нормального зору при втомі і перенапруженні очей, особливо рекомендується для водіїв та людей, що працюють за комп'ютером;
  • для усунення відчуття сухості і "піску" в очах;
  • як засіб, що поліпшує кровообіг в капілярах, запобігає розвитку захворювань очей (атрофія зорового нерва, діабетична ретинопатія);
  • для зняття запалення сітківки ока і слізного мішка;
  • для підвищення гостроти зору і профілактики погіршення зору.

Спосіб застосування: по 1-2 капсули 2-3 рази на добу. Курс приймання: 30 днів. При необхідності курс можна повторювати 3-4 рази на рік.

Протипоказання: не рекомендовано приймати при індивідуальній чутливості до компонентів продукту. З обережністю і за рекомендацією лікаря приймати дітям, вагітним жінкам і жінкам в період лактації.

Рекомендовано поєднувати з:

  • фіточаями СОФОРА, ХРИЗАНТЕМА при запаленні очей, для зміцнення судин;
  • капсулами ФІТОЦЕРЕБРАЛІЗІН для зміцнення судин головного мозку.

Виробник: фармацевтична фабрика FITO PHARMA, В'єтнам.

Сертифікація: GMP (Good Manufacturing Practice).

Продукт виготовлений за традиційною рецептурою з власною екстракцією біологічно активних речовин з лікарських рослин в умовах загальносвітового стандарту якості, що пред'являється до виробництва фармацевтичної продукції GMP (Належна виробнича практика). Це гарантує стабільну ефективність, високу якість та безпеку.

Добавка дієтична. Не є лікарським засобом. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

ОФТАЛЬМОВІТ-f - ВАШІ ОЧІ СТАНУТЬ ЯСНІ ТА ПРОМЕНИСТІ