Error message

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /var/www/victoriafito/victoriafito.com.ua/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /var/www/victoriafito/victoriafito.com.ua/includes/menu.inc).

Тампони органічні СУПЕР ПЛЮС Natracare, 20 шт

Natracare

Тампони органічні СУПЕР ПЛЮС Natracare, 20 шт

Без аплікатора, для дуже інтенсивних виділень. Тампон з бавовни збільшується в ширину.

Чому органічні тампони?

  • 100% органічна бавовна
  • Не вибілені хлором (TCF сертифікація)
  • Без пластика, віскози, ароматизаторів, мастил
  • 100% біорозкладністю, не забруднюють навколишнє середовище
  • Бренд №1 в світі на ринку органічних засобів жіночої гігієни

Тампони Natracare були розроблені в 1989 році в результаті стурбованості руйнівним ефектом діоксину (виділяється при відбілюванні хлором), синтетичної віскози в тампонах мас-маркету і пестицидів (використовують у великих кількостях при вирощуванні звичайного бавовни).

Багато жінок не підозрюють, що віскоза (штучний шовк) і суміші бавовни та віскози широко використовуються у виробництві тампонів. Віскоза зазвичай відбілюються хлором і є надзвичайно всмоктуючим волокном. Діоксин, отруйний канцероген, побічний продукт відбілювання хлором, також зустрічається в природі внаслідок використання пестицидів.

Встановили, що діоксин може накопичуватися в жирних тканинах тварин і людини. За даними наукових досліджень, навіть низький рівень діоксину пов'язують з раком, ендометріоз, зниженням кількості сперми, придушенням імунної системи. За життя жінка може використовувати до 11,000 тампонів, що підвищує ризик контактування з діоксином.

Тампони Natracare зроблені виключно з 100% органічної бавовни, не вибілені хлором. Жінки можуть бути впевнені, що тампони не містять синтетичих матеріалів (наприклад віскозу) або хімічні добавки (наприклад сполучні і поверхнево-активні речовини).

Склад: 100% органічна бавовна. Індивідуальна упаковка з поліетилену, який піддається переробці (recyclable). Зовнішня упаковка з переробленого паперу (recycled paper).

Сертифікація: Soil Association (Великобританія).

Виробник: Bodywise, Великобританія.

Виробничі потужності: Німеччина.

Дистриб'ютор:ПП "Вікторія", Україна, м Київ, вул. Магнітогорська 1Е, +38 044 502 60 33, +38 067 324 84 64.