Error message

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /var/www/victoriafito/victoriafito.com.ua/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /var/www/victoriafito/victoriafito.com.ua/includes/menu.inc).

Ефірна олія ЧАЙНЕ ДЕРЕВО Natur Boutique, 10 мл

Natur Boutique

Ефірна олія ЧАЙНЕ ДЕРЕВО Natur Boutique, 10 мл

Аромат: пряний, терпко-гіркуватий, свіжий, лікарський з ноткою камфори.

Опис: чагарник з голчастими лістям. Ефірну олію отримують з листя і пагонів методом парової і водяної дистиляції.

Країна-походження: Китай, Австралія.

Сама «лікарська» з усіх ефірних олій, володіє найпотужнішим антимікробним впливом на всі три види організмів, що поширюють інфекції: бактерії, грибки, віруси. Випаровується за допомогою аромалампи. Ефірна олія чайного дерева особливо добре перешкоджає поширенню інфекцій повітряним шляхом.

  • Має виняткову антисептичну дію.
  • Заспокоює.
  • Ефективний засіб при вугровому висипі, герпесі, бородавках, педикульозі, укусах комах.
  • Застосовується при ранах, синцях і опіках.
  • Чудово підходить для підліткової і проблемної шкіри.

Добре поєднується з лавандою, геранню, лимоном, шавлією, сосною, розмарином.

Склад: 100% ефірна олія чайного дерева (melaleucaal ternifolia)

Термін придатності ефірних олій (крім групи цитрусових) необмежений в тому випадку, якщо олія зберігається в темряві, герметично закрита, при температурі від 0 до 30 гр.С. Відомо, що "тонкі" олії, як і "тонкі" вина, облагороджуються від тривалого зберігання (ладан, троянда, неролі, сандал).

Виробництво (це розлив і упаковка, так як чисті ефірні олії ні з чим не змішуються і ніякій додатковій обробці не піддаються, а розливаються в чистому вигляді, як і були отримані від країни-походження) знаходиться в м. Миколаїв, ТОВ РосКосметика.

Прийом всередину: немає дозволу для прийому всередину олій. Тому, незалежно від якості продукції, ми не можемо рекомендувати наші олії для внутрішнього застосування.