Error message

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /var/www/victoriafito/victoriafito.com.ua/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /var/www/victoriafito/victoriafito.com.ua/includes/menu.inc).

Ефірна олія ЛЕМОНГРАС Natur Boutique, 10 мл

Natur Boutique

Ефірна олія ЛЕМОНГРАС Natur Boutique, 10 мл

Аромат: свіжий, лимонний, трав'яний.

Опис: Висока, запашна, багаторічна, швидкозростаюча трава з потужною кореневою системою. Ефірну олію отримують зі свіжої або підсушеної, подрібненої трави методом парової дистиляції.

Країна-походження: Індія.

Ефірна олія " сполучних тканин", тому, що воно підтягує, тонізує шкіру і сполучні тканини. Це робить її корисною для масажу і компресів після спортивних травм і фітнесу, вивихів і розтягнень та після дієти, коли шкіра нерідко втрачає свій тонус і починає відвисати.

  • Має антисептичну і дезодоруючою дією (випаровувати аромалампою для освіження і очищення повітря, запах від тварин).
  • Піднімає настрій, підвищує рівень енергії.
  • Знімає головний біль (у розведеному вигляді нанести наскроні). Ця ефірна олія допомагає прокинутися вранці, а кілька крапель на підлозі душової кабіни, огорнуть вас легкою хмаркою свіжої, нової енергії.
  • Сприяє зосередженості та ясності мислення, добре використовувати під час занять або медитації.
  • Добре поєднується з більшістю цитрусових і квіткових олій, а також із розмарином.

Склад: 100% ефірна олія лемонграсу (Cymbopogon citratus)

Термін придатності ефірних олій (крім групи цитрусових) необмежений в тому випадку, якщо олія зберігається в темряві, герметично закрита, при температурі від 0 до 30 гр.С. Відомо, що "тонкі" олії, як і "тонкі" вина, облагороджуються від тривалого зберігання (ладан, троянда, неролі, сандал).

Виробництво (це розлив і упаковка, так як чисті ефірні олії ні з чим не змішуються і ніякій додатковій обробці не піддаються, а розливаються в чистому вигляді, як і були отримані від країни-походження) знаходиться в м. Миколаїв, ТОВ РосКосметика.

Прийом всередину:немає дозволу для прийому всередину олій. Тому, незалежно від якості продукції, ми не можемо рекомендувати наші олії для внутрішнього застосування.