Error message

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /var/www/victoriafito/victoriafito.com.ua/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /var/www/victoriafito/victoriafito.com.ua/includes/menu.inc).

Ефірна олія РОЗМАРИН Natur Boutique, 10 мл

Natur Boutique

Ефірна олія РОЗМАРИН Natur Boutique, 10 мл

Аромат: свіжий, трав'яний із ноткою камфори.

Опис: запашний багаторічний вічнозелений чагарник із сріблясто-зеленим листям і характерними численними небесно-блакитними квітками, зібраними в кистевидні суцвіття. Ефірне масло одержують із квіток методом парової дистиляції.

Країна походження: Туніс.

Розмарин - психологічний захисник (оберіг), символ кохання та дружби. Найсильніша «цефалічна» ефірна олія. Пов'язаний із чакрою третього ока, сприяє ясному мисленню та внутрішньому баченню. Він надає виняткову дію на згадку. Загострює розум та стимулює творчі здібності. Добре втерти перед іспитом.

  • Має виражену антисептичну дію. Перешкоджає поширенню інфекцій, що переносяться в повітрі.
  • Тонізує.
  • Усуває лупу, сприятливо впливає на ріст волосся.
  • Знімає біль у м'язах та суглобах. Сприяє розслабленню твердих м'язів, протидіє затримці рідини та очищає лімфатичну систему.
  • Афродизіак.
  • Добре поєднується з лавандою, бергамотом, сосною, кедром.

Склад: 100% ефірна олія розмарину (rosmarinus officccinalis)

Термін придатності ефірних олій (крім групи цитрусових) необмежений у тому випадку, якщо олія зберігається у темряві, герметично закупорена, при температурі від 0 до 30 гр. Відомо, що "тонкі" олії, як і "тонкі" вина, облагороджуються від тривалого зберігання (ладан, троянда, неролі, сандал).

Виробництво (це розлив і упаковка, тому що чисті ефірні олії ні з чим не змішуються і ніякої додаткової обробки не піддаються, а розливаються в чистому вигляді, як і були отримані від країни-походження) знаходиться в м. Миколаїв, ТОВ РосКосметика.

Прийом всередину: немає дозволу на прийом всередину масел. Тому, незалежно від якості продукції, ми не можемо рекомендувати наші олії для внутрішнього застосування

​​​