Error message

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /var/www/victoriafito/victoriafito.com.ua/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /var/www/victoriafito/victoriafito.com.ua/includes/menu.inc).

Комплексна терапія хворих на сечокам'яну хворобу рідким рослинним екстрактом «Фітолітон»

Т.П. Гарник, В.В.Степаненко, І. В. Білоусова, А.І. Титомир
Кафедра фітотерапії з курсом фармакогнозії Медичного інституту УАНМ, КМАПО ім. П.Л.Шупика.

Для підтвердження ефективності та безпеки препарату "Фітолітон» були проведені дослідження в клінічній міській лікарні № 1 м.Києва у відділеннях клінічної імунології та хірургії співробітниками кафедри фармакогнозії Медичного інституту УАМН.

У дослідженні брали участь 28 пацієнтів з сечокам'яною, сечокам'яною і жовчнокам'яною хворобами. Середній вік хворих 48 років. Середній курс лікування як в умовах стаціонару, так і амбулаторно кожного хворого становив 56 ± 3 дні.

Клінічна оцінка лікування хворих проводилася на підставі ультразвукового дослідження нирок і жовчного міхура, оглядової і екскреторної урографії, якісного і кількісного аналізу сечі, загального аналізу крові і суб'єктивних даних - скарг хворих.

За результатами клінічних досліджень у 64,3% пацієнтів відзначено позитивну динаміку в процесі лікування хворих на уролитиаз, у 35,7% - як лікування і зроблений наступний висновок: рослинний екстракт «Фітолітон» може бути рекомендований в комплексній, профілактичній та реабілітаційній терапії при сечокам'яній , сечокам'яній та жовчнокам'яній хворобах.

Призначення і прийом препарату необхідно проводити диференційовано хворим в залежності від рівня стану секреторної (кислотопродуцирующої) функції шлунка.