Error message

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /var/www/victoriafito/victoriafito.com.ua/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /var/www/victoriafito/victoriafito.com.ua/includes/menu.inc).

Фітоклін, 40 капсул

Fito

Засіб комплексного очищення організму. Нормалізує обмін речовин (особливо ліпідний), сприяє виведенню токсинів, покращує стан шкіри.

Фітокомпозиція ФІТОКЛІН створена на основі давнього східного рукопису і є незамінним помічником на шляху вдосконалення вашого тіла.

Поєднання унікальних рослинних компонентів ефективно впливає на весь організм, відновлює функцію печінки, нормалізуює обмін речовин і очищає організм від токсинів.

Очищення організму відбувається в значній мірі за рахунок відновлення детоксикуючої функції печінки, виведення холестерину. Препарат нормалізує гормональний і ліпідний обміни, що особливо необхідно людям повним, які страждають надмірною вагою або просто схильним до повноти.

Склад: трава Веделії (herba Wedeliae), плоди Нетреби (fructus Xanthii), трава Ельсгольції (herba Elsholtziae cristatae), кореневище Смілаксу (rhizoma Smilacis glabrae), коріння Ледеборели (radices Ledebouriellae), квіти Жимолості (flos Lonicerae), плоди Форзиції (fructus Forsythiae suspensa), кореневище Коптіса (rhizoma Coptidis), коріння Ангеліки (radices Angelicae), коріння Солодки (radices Glycyrrhiza), кореневище Ревеню (rhizoma Rhei), допоміжна речовина (стеарат магнію).

Група рослин Ледеборела, Ангеліка, Форзиція ефективні при фурункульозі, дерматитах та інших шкірних захворюваннях, які розвиваються при інтоксикації, в тому числі від продуктів власного метаболізму.

Форзиція має гепатопротекторну, антимікробну і діуретичну дію.

Очищуючі властивості мають Ревінь і Коптіс – надають м'який потогінний і сечогінний ефект.

Дурнишник проявляє протизапальні та антимікробні властивості, що важливо при шкірних захворюваннях.

Веделія і Ельсгольція сприяють очищенню організму від залишкових продуктів метаболізму, а Смілакс і Жимолость виводять шкідливі токсичні речовини, які потрапляють в організм з навколишнього середовища (солі важких металів, радіонукліди).

Перераховані вище лікарські рослини нормалізують метаболічні процеси в печінці, покращують роботу органів видільної системи.

У традиційній східній медицині класична рецептура ФІТОКЛІН використовується:

для виведення токсинів і продуктів власного метаболізму; для нормалізації функцій печінки, в тому числі після перенесених захворювань; для поліпшення стану шкіри при шкірних захворюваннях різного походження, що супроводжуються висипом і свербежем; при схильності до повноти, зумовленої порушенням ліпідно-холестеринового обміну, при целюліті.

Спосіб застосування: по 1-2 капсули 2-3 рази на день. Курс приймання: 30 днів. При необхідності курс можна повторювати 3-4 рази на рік.

Протипоказання: не рекомендовано приймати дітям, вагітним, жінкам-годувальницям, а також при індивідуальній чутливості до компонентів продукту.

Рекомендовано поєднувати з:

фіточаями АРТИШОК, ГЕПАТЕ, капсулами СПІРУЛІНА для підвищення ефективності очищення печінки і схуднення; екстрактом і капсулами ГЕПАТОКЛІН, капсулами КУРКУМА або АРТИШОК після курсу прийому ФІТОКЛІН для закріплення ефекту; фіточаєм АРТИШОК для поліпшення зовнішнього вигляду шкіри, в тому числі при алергіях.

Виробник: фармацевтична фабрика FITO PHARMA, В'єтнам.

Сертифікація: GMP (Good Manufacturing Practice).

Продукт виготовлений за традиційною рецептурою з власною екстракцією біологічно активних речовин з лікарських рослин в умовах загальносвітового стандарту якості, що пред'являється до виробництва фармацевтичної продукції GMP (Належна виробнича практика). Це гарантує стабільну ефективність, високу якість та безпеку.

Добавка дієтична. Не є лікарським засобом. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

ФІТОКЛІН - ЧИСТОТА ВАШОЇ ПЕЧІНКИ І ШКІРИ