Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /var/www/victoriafito/victoriafito.com.ua/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /var/www/victoriafito/victoriafito.com.ua/includes/menu.inc).

Фітокаротин, 40 капсул

Fito

Олія момордики - натуральне джерело бета-каротину і лікопіну для ясного зору і здорової шкіри. Антиоксидант, зміцнює імунітет, сприяє красивій засмазі.

ФІТОКАРОТИН містить виключно багату вітаміном А олію плодів момордики, що зростає в країнах Південно-Східної Азії. Гармонійне, створене природою поєднання бета-каротину, лікопіну, альфа-токоферолу, ряду ненасичених жирів і необхідних мікроелементів, забезпечує високу засвоюваність і, таким чином, максимальну користь застосування.

Олія момордики попереджує вітамінну недостатність, зміцнює імунітет, має антиоксидантну дію, покращує зір і стан шкіри.

Корисні властивості олії момордики зумовлені високим вмістом бета-каротину, який, на відміну від синтетичного, добре засвоюється завдяки наявності в олії вітаміну Е (альфа-токоферолу) і жирів. Зміст бета-каротину в олії 190 мг, що в 15 і 68 разів більше, ніж у моркві та помідорах відповідно.

Вчені підрахували, що населення багатьох країн не отримує достатню кількість вітаміну А з їжею, або вітамін А не засвоюється. Ознаками дефіциту вітаміну А можуть служити сухість шкіри, дрібна висипка на ній, випадання волосся, погіршення зору.

ФІТОКАРОТИН є добрим натуральним джерелом вітаміну А, володіє високою біодоступністю і виключає явище передозування.

За даними досліджень в Америці, комбінація бета-каротину, лікопіну та альфа токоферолу, що міститься в олії момордики, здатна нейтралізувати 75% канцерогенних речовин, що особливо важливо при профілактиці і комплексному лікуванні новоутворень.

Щоденний прийом препарату покращує зір, стан шкіри, продовжує молодість.

Склад: олія плодів момордики кохінхінської (Гак) в желатинових капсулах. 1 капсула олії момордики містить 16,48 мг бета-каротину, 1 мг лікопіну.

Рекомендації щодо застосування:

 • Для поповнення вітамінної недостачі, поліпшення працездатності та підвищення захисних сил організму при гіповітамінозі, синдромі хронічної втоми, анемії;
 • Для поліпшення стану шкіри і слизових оболонок при сухості, алергічному дерматиті (наносити зовнішньо), для активізації загоєння ран та опіків;
 • Для покращення гостроти зору при погіршенні зору, сильних зорових навантаженнях, захворюваннях очей (кон'юнктивіт, ксерофтальмія, міопія, світлобоязнь);
 • Для омолодження організму та зниження рівня холестерину і цукру в крові при цукровому діабеті другого типу і серцево-судинних захворюваннях;
 • У комплексі заходів профілактики і терапії новоутворень, хронічних захворювань дихальної системи, шлунково-кишкового тракту, печінки, мастопатії;
 • Для гарної засмаги і профілактики згоряння на сонці.

Спосіб застосування: дорослим 2-4 капсули 1-2 рази на день, дітям 1-2 капсули 1-2 рази на день. При застосуванні в косметичних цілях вміст капсули наносити зовнішньо або змішувати з кремом.

Протипоказання: не рекомендовано приймати при індивідуальній чутливості до компонентів продукту. З обережністю і за рекомендацією лікаря приймати дітям, вагітним жінкам і жінкам в період лактації.

Рекомендовано поєднувати з:

 • екстрактом БЕБІ ВІТ або капсулами СПІРУЛІНА для комплексного забезпечення натуральними вітамінами;
 • капсулами АРТИШОК і АЛОЕ ВЕРА для максимального поліпшення стану шкіри;
 • фіточаєм ХРИЗАНТЕМА і капсулами ОФТАЛЬМОВІТ при захворюваннях очей.

Виробник: фармацевтична фабрика FITO PHARMA, В'єтнам.

Сертифікація: GMP (Good Manufacturing Practice).

Продукт виготовлений за традиційною рецептурою з власною екстракцією біологічно активних речовин з лікарських рослин в умовах загальносвітового стандарту якості, що пред'являється до виробництва фармацевтичної продукції GMP (Належна виробнича практика). Це гарантує стабільну ефективність, високу якість та безпеку.

Добавка дієтична. Не є лікарським засобом. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

ФІТОКАРОТИН – ЯСНИЙ ЗІР ТА ЗДОРОВА ШКІРА