Error message

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /var/www/victoriafito/victoriafito.com.ua/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /var/www/victoriafito/victoriafito.com.ua/includes/menu.inc).

Результати клінічних досліджень рослинного екстракту "Бебі Віт"

Науковий Центр здоров'я дітей РАМН в умовах стаціонару на базі відділення
функціональної діагностики НЦЗД РАМН. м Москва. 2003 рік.
проф. А.А. Баранов, д.м.н. Ж.Ю. Горєлова


Рослинний екстракт "Бебі Віт" отримували 18 дітей, віком від 6 до 16 років, які становлять групу ризику по розвитку патологічних станів шлунково - кишкового тракту, переважно функціонального характеру, з діагнозом дискінезія жовчовивідних шляхів, мають клінічні ознаки полигиповитаминоза (млявість, швидка стомлюваність, сухість шкірних покривів, ламкість нігтів, заїди), які перенесли в анамнезі респіраторні захворювання з тривалим субфебрилитетом.

Контрольну групу склали діти (10 осіб) того ж віку з аналогічними даними в анамнезі. У дослідженні взяли участь 28 дітей. Інших БАД під час дослідження діти не отримували.

Рослинний екстракт "Бебі Віт" призначався дітям щодня, на тлі симптоматичного лікування, в складі основного раціону, 5-10 мл залежно від віку дитини, 3 рази в день. Термін спостереження склав 28 - 30 днів.

Для оцінки ефективності застосування продукту використані в динаміці наступні клінічні критерії: оцінка загального стану (апетит, температура, психо-емоційний статус); динаміка основних клінічних симптомів; переносимість рослинного екстракту; можливі побічні реакції (стан шлунково-кишкового тракту, шкіри, слизових); органолептичні сприйняття (ставлення до продукту); зручність застосування даної форми БАД; лабораторні дослідження: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, концентрація основних класів імуноглобулінів G, A, M в сироватці крові.

Переносимість і клінічна ефективність продукту.

Відмови від лікування протягом терміну спостереження не було (ставлення дітей до продукту задовільний в 70% випадків, гарне - 20%, смак не подобається -10% дітей).

Побічних реакцій у вигляді алергічних висипань або набряків, появи або посилення диспептичних розладів: блювоти, відрижки, метеоризму, рідкого стулу, зниження апетиту помічено не було ні в одному випадку.

За даними лабораторного аналізу до кінця прийому препарату відзначена тенденція до підвищення рівня гемоглобіну і вмісту еритроцитів периферичної крові.

У показниках гуморального імунітету після прийому препарату відзначена тенденція до підвищення імуноглобуліну М і тенденція до нормалізації спочатку підвищених (до прийому) показників гуморального імунітету, що пояснюється, як сприятлива прогностична ознака і може відбуватися за рахунок іммунокоррегірующіх властивостей продукту.

Дослідження сечі у дітей основної групи до і після лікування за середніми показниками відповідало віковим нормам.

Висновок:
Результати аналізу властивостей, хімічного складу і клініко-лабораторних показників, рослинного екстракту "Бебі Віт", свідчать про добру переносимість дітьми і можливості використання його в комплексному лікуванні та дієтотерапії з метою підвищення резистентності організму у часто хворіючих дітей, профілактики та лікування мікроелементної і вітамінної недостатності , анемії, а так само в комплексі оздоровчих заходів у дітей у віці від 6 до 16 років.
Отримані результати клінічного спостереження та лабораторні дослідження периферичної крові, гуморального імунітету показали наявність ефективності продукту і підтвердили його біологічну цінність.