Error message

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /var/www/victoriafito/victoriafito.com.ua/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /var/www/victoriafito/victoriafito.com.ua/includes/menu.inc).

Артралгін - f, 40 капсул

Fito

Підтримує функцію опорно-рухового апарату, ефективний в комплексній терапії остеохондрозу, ревматизму, артрозу, артриту, сольового діатезу.

При лікуванні таких захворювань як ревматизм, артрозо-артрит, остеохондроз, що включає, як правило, сильнодіючі кортикостероїдні препарати, доповненням, що значно пришвидшує настання бажаного лікувального ефекту, може служити унікальний східний засіб - капсули АРТРАЛГІН-f.

Традиційна медицина В'єтнаму протягом декількох тисячоліть накопичила величезний досвід оздоровлення і лікування захворювань опорно-рухового апарату. Перевірена часом рецептура АРТРАЛГІН-f заснована на популярної на Сході «Формулі здорових суглобів». Секрет ефективності композиції не тільки в складі, методах обробки сировини, а в суворій відповідності «інь-ян» в організмі, енергії «ци» і теорії «п'яти елементів». Східна медицина протягом не одного століття рекомендує АРТРАЛГІН-f для позбавлення від симптомів артриту, артрозу, відкладення солей в області хребта, шиї.

АРТРАЛГІН-f має м'які протизапальні і болезаспокійливі властивості, загальнозміцнюючу дію для відновлення активного способу життя, впливає на організм в цілому: покращує кровообіг, нормалізує обмінні процеси, відновлює загальний стан організму (хороший сон, бадьорість духу, працездатність).

Формула абсолютно нетоксична і може застосовуватися тривалий час, без шкоди для нирок і печінки.

Склад: трава Сигезбекії (herba Siegesbeckiae), корені Гірчаку багатоквіткового (radices Polygoni multiflori), плоди Нетреби (fructus Xanthii), кореневище Смілаксу (rhizomata Smilacis), коріння Дягелю (radices Angelicae sinensis), кореневище Гомаломени (rhizomata Homalomenae), серцевина Драцени (lignum Dracaenae), допоміжна речовина (стеарат магнію).

Сигезбекія, Гірчак, Нетреба, Драцена, володіючи протизапальними властивостями, здавна використовувалися для лікування пошкоджених запаленням суглобів і областей хребта, сухожиль, сприяють їх загоєнню і наданню їм рухливості і функціональної працездатності.

Смілакс голий має сечогінну, протизапальну, седативну, загальнозміцнюючу дію. Застосовується при хронічних артритах, ревматизмі із запальним компонентом, дегенеративно запальних остеохондрозах.

Дягель китайський має загальнозміцнюючу і тонізуючу дію, стимулює роботу серця, легенів, селезінки, печінки і нирок, має помірну гіпотензивну дію, поліпшує склад крові і підсилює її циркуляцію в організмі.

Гомаломена має виражену протизапальну і анальгетичну дію, знімає больовий синдром при русі, використовується при ревматизмі, артритах, артрозах, при нервовому виснаженні і для поліпшення травлення.

У традиційній східній медицині класична рецептура АРТРАЛГІН-f рекомендується:

  • для підвищення ефективності терапії ревматизму, остеохондрозу, артроза, артриту; початкової стадії неспецифічного поліартриту, артрозо-артритах різної етіології і локалізації, з вираженим болючим синдромом, припухлістю й онімінням кінцівок;
  • як засіб, що полегшує гострі і ниючі болі, пов'язані з відкладанням солей у суглобах і хребті, що супроводжуються головний болем, розладом сну, підвищенням артеріального тиску;
  • як помірний сечогінний засіб, що нормалізує сольовий обмін при сольовому діатезі, набряклості.

Спосіб застосування: по 1-2 капсули 2-3 рази на добу. Курс приймання: 30 днів. При необхідності курс можна повторювати 3-4 рази на рік.

Особливість застосування: при перших прийомах препарату можливо тимчасове загострення.

Протипоказання: не рекомендовано приймати при індивідуальній чутливості до компонентів продукту. З обережністю і за рекомендацією лікаря приймати дітям, вагітним жінкам і жінкам в період лактації.

Рекомендовано поєднувати з:

  • бальзамами СЛОН ЗЕЛЕНИЙ, СЛОН ЧЕРВОНИЙ, СЛОН СПРЕЙ для швидкого зняття симптомів;
  • фіточаєм ОРТОСТИЛІ для якнайшвидшого виведення солей з організму;
  • капсулами РЕУМАТОН і ІМБИР при ревматизмі, артритах, артрозах.

Виробник: фармацевтична фабрика FITO PHARMA, В'єтнам.

Сертифікація: GMP (Good Manufacturing Practice).

Продукт виготовлений за традиційною рецептурою з власною екстракцією біологічно активних речовин з лікарських рослин в умовах загальносвітового стандарту якості, що пред'являється до виробництва фармацевтичної продукції GMP (Належна виробнича практика). Це гарантує стабільну ефективність, високу якість та безпеку.

Добавка дієтична. Не є лікарським засобом. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

АРТРАЛГІН-f - ЦЕ ЛЕГКІСТЬ ХОДИ І СВОБОДА РУХІВ

Клінічні дослідження: