Error message

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /var/www/victoriafito/victoriafito.com.ua/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /var/www/victoriafito/victoriafito.com.ua/includes/menu.inc).

Фітогра, 20 капсул

Fito

Потентотонік. Підвищує сексуальну, фізичну та інтелектуальну активність. Корисно для профілактики сечостатевих захворювань, статевих дисфункцій.

ФІТОГРА – традиційний лікувальний засіб на Сході, що містить морський коник (виловлений неодмінно у шлюбний період) та має виражений позитивний вплив на нирки і сечостатеву систему. Ці властивості на біоенергетичному рівні Східна медицина пояснює наявністю позитивної ЯН (+) енергії, яка потрапляючи в організм, насичує нею всі органи і системи, стимулює всі природні біохімічні метаболічні процеси, при цьому збільшується витривалість і фізична сила. За східними критеріями препарат наповнює позитивною енергією органи і системи, дозволяючи людині насолоджуватися здоровим життям і любов'ю.

Склад: Морський коник (Hippo Campus sp), Панти оленя (Cornu Cervi Pantotricum), корені Женьшеню (radices Ginseng), трава Якірців сланких (herba Tribuli terestris), кора Кориці (cortex Cinnamomi), допоміжна речовина (стеарат магнію).

Біологічно активні речовини, які містяться в морських кониках і пантах оленя обумовлюють виражений протизапальний і загальнозміцнюючий ефекти, особливо щодо сечостатевої системи. Кориця має протизапальний ефект. Якірці збільшують скоротливу здатність міокарда, покращують коронарний кровообіг, мають антикоагулянтні та імуномодулюючі властивості, а також підвищують потенцію і стимулюють сперматогенез.

У традиційній східній медицині класична рецептура ФІТОГРА використовується:

  • для підвищення ефективності терапії та профілактики запальних захворювань сечостатевої системи у чоловіків і жінок, в т.ч. простатиту;
  • для нормалізації рівня статевих гормонів: у чоловіків – відновлення ерекції, збільшення тривалості статевого акту, якості і кількості вироблюваної сперми; у жінок – затримує настання клімаксу, підсилює чуттєвість, лібідо, задоволеність;
  • для поліпшення процесів кровотворення, підвищення рівня еритроцитів і гемоглобіну в крові, поліпшення кровонаповнення органів і тканин.

Спосіб застосування: по 1-2 капсули 2-3 рази на день. Курс приймання: 30 днів. При необхідності курс можна повторювати 3-4 рази на рік.

Протипоказання: не рекомендовано приймати дітям, вагітним, під час лихоманки, а також при індивідуальній чутливості до компонентів продукту.

Рекомендовано поєднувати з:

  • екстрактом, капсулами, фіточаєм ФІТОЛІНЧІ і фіточаєм ХРИЗАНТЕМА при схильності до гіпертонії для запобігання можливого підвищення тиску;
  • капсулами ФІТОСЕНС, ІМБИР або з екстрактом СОНГ ХАО для збільшення ефекту терапії сечостатевих запалень (простатит і т.д. );
  • фіточаєм ПОЛІГОНУМ, капсулами СПІРУЛІНА, екстрактом БАТ ЧАН для поліпшення кровотворення.

Виробник: фармацевтична фабрика FITO PHARMA, В'єтнам.

Сертифікація: GMP (Good Manufacturing Practice).

Продукт виготовлений за традиційною рецептурою з власною екстракцією біологічно активних речовин з лікарських рослин в умовах загальносвітового стандарту якості, що пред'являється до виробництва фармацевтичної продукції GMP (Належна виробнича практика). Це гарантує стабільну ефективність, високу якість та безпеку.

Добавка дієтична. Не є лікарським засобом. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

ФІТОГРА - ЛЮБОВ І ЗДОРОВЕ ЖИТТЯ

Клінічні дослідження: